Eengezinswoning, tussenwoning Jacob van Campenstraat 15 Tilburg

Jacob van Campenstraat 15, 5041 GW Tilburg

146 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Jacob van Campenstraat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 173 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
173 m²
Inhoud
517 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €545.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jacob van Campenstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob van Campenstraat 15

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
217.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (85.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2130 Inwoners
1135 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1097 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Bouwmeestersbuurt Noord
56% Koopwoningen
7.932 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacob van Campenstraat 15

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Jacob van Campenstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob van Campenstraat 15?

De prijsindicatie voor Jacob van Campenstraat 15 ligt rond €445.000 tot €545.000. De gemiddelde woningwaarde in Bouwmeestersbuurt Noord is €272.000. Dat komt neer op circa €1.863 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob van Campenstraat 15 zich tot de wijk Bouwmeestersbuurt Noord?

Jacob van Campenstraat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning van 146 m² in de wijk Bouwmeestersbuurt Noord. De buurt telt 1.097 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob van Campenstraat 15?

Jacob van Campenstraat 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bouwmeestersbuurt Noord, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jacob van Campenstraat 15 vergeleken met de buurt?

Jacob van Campenstraat 15 heeft 146 m² woonoppervlakte en 517 m³ inhoud. Het perceel is 173 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bouwmeestersbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob van Campenstraat 15 en wat betekent dat?

Jacob van Campenstraat 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacob van Campenstraat 15?

Jacob van Campenstraat 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 85 m².

Hoe is de woningmarkt in Bouwmeestersbuurt Noord?

De wijk Bouwmeestersbuurt Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.