Streetview Jacob van Campenstraat 11 Tilburg

Jacob van Campenstraat 11, 5041 GW Tilburg

126 m² Bouwjaar 1936 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Jacob van Campenstraat 11 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 144 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jacob van Campenstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob van Campenstraat 11

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
213.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.2%
CO₂-emissie
46.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2130 Inwoners
1135 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1097 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Bouwmeestersbuurt Noord
56% Koopwoningen
7.932 Inwoners per km²

Locatie van Jacob van Campenstraat 11

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Jacob van Campenstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob van Campenstraat 11?

De prijsindicatie voor Jacob van Campenstraat 11 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Bouwmeestersbuurt Noord is €272.000. Dat komt neer op circa €2.159 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob van Campenstraat 11 zich tot de wijk Bouwmeestersbuurt Noord?

Jacob van Campenstraat 11 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Bouwmeestersbuurt Noord. De buurt telt 1.097 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob van Campenstraat 11?

Jacob van Campenstraat 11 is een woonhuis in Bouwmeestersbuurt Noord, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jacob van Campenstraat 11 vergeleken met de buurt?

Jacob van Campenstraat 11 heeft 126 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Bouwmeestersbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob van Campenstraat 11 en wat betekent dat?

Jacob van Campenstraat 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-12-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacob van Campenstraat 11?

Jacob van Campenstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bouwmeestersbuurt Noord?

De wijk Bouwmeestersbuurt Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.