Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1952
- Woonoppervlakte
- 181 m²
Vredeman de Vriesstraat 36 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vredeman de Vriesstraat 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bouwmeestersbuurt Noord is €272.000. Dat komt neer op circa €1.503 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVredeman de Vriesstraat 36 is een appartement van 181 m² in de wijk Bouwmeestersbuurt Noord. De buurt telt 1.097 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.932 inwoners per km².
Vredeman de Vriesstraat 36 is een appartement in Bouwmeestersbuurt Noord, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Vredeman de Vriesstraat 36 heeft 181 m² woonoppervlakte. In Bouwmeestersbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bouwmeestersbuurt Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Vredeman de Vriesstraat 36 in Bouwmeestersbuurt Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vredeman de Vriesstraat 36: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Bouwmeestersbuurt Noord: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Vredeman de Vriesstraat 36 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bouwmeestersbuurt Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1952, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.