Streetview Cornelis de Vriendtstraat 51 Tilburg

Cornelis de Vriendtstraat 51, 5041 GL Tilburg

161 m² Bouwjaar 2000 Label A

Cornelis de Vriendtstraat 51 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 468 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
468 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Cornelis de Vriendtstraat 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis de Vriendtstraat 51

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
120.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.9%
CO₂-emissie
26.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2130 Inwoners
1135 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1097 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Bouwmeestersbuurt Noord
56% Koopwoningen
7.932 Inwoners per km²

Locatie van Cornelis de Vriendtstraat 51

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Cornelis de Vriendtstraat 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis de Vriendtstraat 51?

De gemiddelde woningwaarde in Bouwmeestersbuurt Noord is €272.000. Dat komt neer op circa €1.689 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis de Vriendtstraat 51 zich tot de wijk Bouwmeestersbuurt Noord?

Cornelis de Vriendtstraat 51 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Bouwmeestersbuurt Noord. De buurt telt 1.097 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis de Vriendtstraat 51?

Cornelis de Vriendtstraat 51 is een woonhuis in Bouwmeestersbuurt Noord, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Cornelis de Vriendtstraat 51 vergeleken met de buurt?

Cornelis de Vriendtstraat 51 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 468 m². In Bouwmeestersbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis de Vriendtstraat 51 en wat betekent dat?

Cornelis de Vriendtstraat 51 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bouwmeestersbuurt Noord?

De wijk Bouwmeestersbuurt Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bouwmeestersbuurt Noord?

Vanuit Cornelis de Vriendtstraat 51 in Bouwmeestersbuurt Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 3.8 km.