Tussenwoning Philips Vingboonsstraat 9 Tilburg

Philips Vingboonsstraat 9, 5041 GD Tilburg

124 m² Bouwjaar 1989 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Philips Vingboonsstraat 9 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 160 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
439 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Philips Vingboonsstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Philips Vingboonsstraat 9

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.5%
CO₂-emissie
22.72 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (32.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2130 Inwoners
1135 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1097 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Bouwmeestersbuurt Noord
56% Koopwoningen
7.932 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Philips Vingboonsstraat 9

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Philips Vingboonsstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Philips Vingboonsstraat 9?

De prijsindicatie voor Philips Vingboonsstraat 9 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Bouwmeestersbuurt Noord is €272.000. Dat komt neer op circa €2.194 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Philips Vingboonsstraat 9 zich tot de wijk Bouwmeestersbuurt Noord?

Philips Vingboonsstraat 9 is een tussenwoning van 124 m² in de wijk Bouwmeestersbuurt Noord. De buurt telt 1.097 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Philips Vingboonsstraat 9?

Philips Vingboonsstraat 9 is een tussenwoning in Bouwmeestersbuurt Noord, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Philips Vingboonsstraat 9 vergeleken met de buurt?

Philips Vingboonsstraat 9 heeft 124 m² woonoppervlakte en 439 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Bouwmeestersbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Philips Vingboonsstraat 9 en wat betekent dat?

Philips Vingboonsstraat 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Philips Vingboonsstraat 9?

Philips Vingboonsstraat 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 32 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bouwmeestersbuurt Noord?

De wijk Bouwmeestersbuurt Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.