Tussenwoning Philips Vingboonsstraat 25 Tilburg

Philips Vingboonsstraat 25, 5041 GD Tilburg

147 m² Bouwjaar 1936 8 kamers 5 slaapkamers Label B

Philips Vingboonsstraat 25 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 145 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
529 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Philips Vingboonsstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Philips Vingboonsstraat 25

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
130.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.1%
CO₂-emissie
31.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2130 Inwoners
1135 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1097 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Bouwmeestersbuurt Noord
56% Koopwoningen
7.932 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Philips Vingboonsstraat 25

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Philips Vingboonsstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Philips Vingboonsstraat 25?

De prijsindicatie voor Philips Vingboonsstraat 25 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Bouwmeestersbuurt Noord is €272.000. Dat komt neer op circa €1.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Philips Vingboonsstraat 25 zich tot de wijk Bouwmeestersbuurt Noord?

Philips Vingboonsstraat 25 is een tussenwoning van 147 m² in de wijk Bouwmeestersbuurt Noord. De buurt telt 1.097 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Philips Vingboonsstraat 25?

Philips Vingboonsstraat 25 is een tussenwoning in Bouwmeestersbuurt Noord, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Philips Vingboonsstraat 25 vergeleken met de buurt?

Philips Vingboonsstraat 25 heeft 147 m² woonoppervlakte en 529 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Bouwmeestersbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Philips Vingboonsstraat 25 en wat betekent dat?

Philips Vingboonsstraat 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Philips Vingboonsstraat 25?

Philips Vingboonsstraat 25 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bouwmeestersbuurt Noord?

De wijk Bouwmeestersbuurt Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.