Streetview Wilhelminapark 72 Tilburg

Wilhelminapark 72, 5041 EE Tilburg

175 m² Bouwjaar 1932 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Wilhelminapark 72 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 275 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
275 m²
Inhoud
630 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminapark 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminapark 72

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
169.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
238.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

855 Inwoners
470 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
445 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Theresia West
24% Koopwoningen
6.371 Inwoners per km²

Locatie van Wilhelminapark 72

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Wilhelminapark 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminapark 72?

De prijsindicatie voor Wilhelminapark 72 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Theresia West is €291.000. Dat komt neer op circa €1.663 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminapark 72 zich tot de wijk Theresia West?

Wilhelminapark 72 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Theresia West. De buurt telt 445 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminapark 72?

Wilhelminapark 72 is een woonhuis in Theresia West, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wilhelminapark 72 vergeleken met de buurt?

Wilhelminapark 72 heeft 175 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 275 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Theresia West ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminapark 72 en wat betekent dat?

Wilhelminapark 72 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilhelminapark 72?

Wilhelminapark 72 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Theresia West?

De wijk Theresia West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theresia West?

Vanuit Wilhelminapark 72 in Theresia West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.8 km.