Streetview Wilhelminapark 51 Tilburg

Wilhelminapark 51, 5041 ED Tilburg

178 m² Bouwjaar 1936 Label C

Wilhelminapark 51 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en een perceel van 181 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
181 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminapark 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminapark 51

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
183.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
237.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.3%
CO₂-emissie
43.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

855 Inwoners
470 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
445 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Theresia West
24% Koopwoningen
6.371 Inwoners per km²

Locatie van Wilhelminapark 51

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Wilhelminapark 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminapark 51?

De prijsindicatie voor Wilhelminapark 51 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Theresia West is €291.000. Dat komt neer op circa €1.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminapark 51 zich tot de wijk Theresia West?

Wilhelminapark 51 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Theresia West. De buurt telt 445 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminapark 51?

Wilhelminapark 51 is een woonhuis in Theresia West, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wilhelminapark 51 vergeleken met de buurt?

Wilhelminapark 51 heeft 178 m² woonoppervlakte. Het perceel is 181 m². In Theresia West ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminapark 51 en wat betekent dat?

Wilhelminapark 51 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.06 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Theresia West?

De wijk Theresia West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theresia West?

Vanuit Wilhelminapark 51 in Theresia West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Theresia West?