Streetview Gasthuisring 52 Tilburg

Gasthuisring 52, 5041 DT Tilburg

488 m² Bouwjaar 1950

Gasthuisring 52 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 488 m² en een perceel van 735 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
488 m²
Perceeloppervlakte
735 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Gasthuisring 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

855 Inwoners
470 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
445 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Theresia West
24% Koopwoningen
6.371 Inwoners per km²

Locatie van Gasthuisring 52

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Gasthuisring 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Gasthuisring 52?

De gemiddelde woningwaarde in Theresia West is €291.000. Dat komt neer op circa €596 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gasthuisring 52 zich tot de wijk Theresia West?

Gasthuisring 52 is een woonhuis van 488 m² in de wijk Theresia West. De buurt telt 445 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gasthuisring 52?

Gasthuisring 52 is een woonhuis in Theresia West, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gasthuisring 52 vergeleken met de buurt?

Gasthuisring 52 heeft 488 m² woonoppervlakte. Het perceel is 735 m². In Theresia West ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Theresia West?

De wijk Theresia West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theresia West?

Vanuit Gasthuisring 52 in Theresia West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Theresia West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gasthuisring 52: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Theresia West?

Recreatie nabij Theresia West: restaurant (0.4 km), cafe (0.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Gasthuisring 52?