Galerijflat Gasthuisring 19 A Tilburg

Gasthuisring 19 A, 5041 DP Tilburg

48 m² Bouwjaar 1905 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Gasthuisring 19 A is een galerijflat in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
158 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Daktype
Plat dak bedekt met leisteen
Ligging
Aan park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Gasthuisring 19 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gasthuisring 19 A

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
103.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
301.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.43 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2130 Inwoners
1135 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1097 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Bouwmeestersbuurt Noord
56% Koopwoningen
7.932 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gasthuisring 19 A

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Gasthuisring 19 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Gasthuisring 19 A?

De gemiddelde woningwaarde in Bouwmeestersbuurt Noord is €272.000. Dat komt neer op circa €5.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gasthuisring 19 A zich tot de wijk Bouwmeestersbuurt Noord?

Gasthuisring 19 A is een galerijflat van 48 m² in de wijk Bouwmeestersbuurt Noord. De buurt telt 1.097 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gasthuisring 19 A?

Gasthuisring 19 A is een galerijflat in Bouwmeestersbuurt Noord, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gasthuisring 19 A vergeleken met de buurt?

Gasthuisring 19 A heeft 48 m² woonoppervlakte en 158 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bouwmeestersbuurt Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gasthuisring 19 A en wat betekent dat?

Gasthuisring 19 A heeft energielabel E. Geldig tot 2033-06-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gasthuisring 19 A?

Gasthuisring 19 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bouwmeestersbuurt Noord?

De wijk Bouwmeestersbuurt Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bouwmeestersbuurt Noord?