Streetview Stedekestraat 81 Tilburg

Stedekestraat 81, 5041 DM Tilburg

81 m² Bouwjaar 1987 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Stedekestraat 81 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 224 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
224 m²
Inhoud
272 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Stedekestraat 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stedekestraat 81

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

855 Inwoners
470 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
445 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Theresia West
24% Koopwoningen
6.371 Inwoners per km²

Locatie van Stedekestraat 81

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Stedekestraat 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Stedekestraat 81?

De prijsindicatie voor Stedekestraat 81 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Theresia West is €291.000. Dat komt neer op circa €3.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stedekestraat 81 zich tot de wijk Theresia West?

Stedekestraat 81 is een woonhuis van 81 m² in de wijk Theresia West. De buurt telt 445 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stedekestraat 81?

Stedekestraat 81 is een woonhuis in Theresia West, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stedekestraat 81 vergeleken met de buurt?

Stedekestraat 81 heeft 81 m² woonoppervlakte en 272 m³ inhoud. Het perceel is 224 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Theresia West ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stedekestraat 81 en wat betekent dat?

Stedekestraat 81 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-06-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stedekestraat 81?

Stedekestraat 81 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Theresia West?

De wijk Theresia West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theresia West?

Vanuit Stedekestraat 81 in Theresia West bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.8 km.