Tussenwoning Lange Nieuwstraat 150 Tilburg

Lange Nieuwstraat 150, 5041 DJ Tilburg

96 m² Bouwjaar 1905 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Lange Nieuwstraat 150 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 143 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €540.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Lange Nieuwstraat 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Nieuwstraat 150

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
103.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.7%
CO₂-emissie
26.24 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (46.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2380 Inwoners
1290 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1292 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Theresia Midden
36% Koopwoningen
9.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Nieuwstraat 150

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Lange Nieuwstraat 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Nieuwstraat 150?

De prijsindicatie voor Lange Nieuwstraat 150 ligt rond €440.000 tot €540.000. De gemiddelde woningwaarde in Theresia Midden is €299.000. Dat komt neer op circa €3.115 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Nieuwstraat 150 zich tot de wijk Theresia Midden?

Lange Nieuwstraat 150 is een tussenwoning van 96 m² in de wijk Theresia Midden. De buurt telt 1.292 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Nieuwstraat 150?

Lange Nieuwstraat 150 is een tussenwoning in Theresia Midden, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lange Nieuwstraat 150 vergeleken met de buurt?

Lange Nieuwstraat 150 heeft 96 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Theresia Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Nieuwstraat 150 en wat betekent dat?

Lange Nieuwstraat 150 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lange Nieuwstraat 150?

Lange Nieuwstraat 150 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 46 m².

Hoe is de woningmarkt in Theresia Midden?

De wijk Theresia Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theresia Midden?