Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Inhoud
- 409 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Minister van Sonstraat 6 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 156 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Minister van Sonstraat 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Minister van Sonstraat 6 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Theresia Midden is €299.000. Dat komt neer op circa €2.167 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMinister van Sonstraat 6 is een woonhuis van 138 m² in de wijk Theresia Midden. De buurt telt 1.292 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.161 inwoners per km².
Minister van Sonstraat 6 is een woonhuis in Theresia Midden, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Minister van Sonstraat 6 heeft 138 m² woonoppervlakte en 409 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Theresia Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Minister van Sonstraat 6 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-01-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Minister van Sonstraat 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Theresia Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Minister van Sonstraat 6 in Theresia Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.6 km.