Streetview Theresiaplein 1 Tilburg

Theresiaplein 1, 5041 BJ Tilburg

439 m² Bouwjaar 1930

Theresiaplein 1 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 439 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
439 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Theresiaplein 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2380 Inwoners
1290 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1292 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Theresia Midden
36% Koopwoningen
9.161 Inwoners per km²

Locatie van Theresiaplein 1

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Theresiaplein 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Theresiaplein 1?

De gemiddelde woningwaarde in Theresia Midden is €299.000. Dat komt neer op circa €681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Theresiaplein 1 zich tot de wijk Theresia Midden?

Theresiaplein 1 is een woonhuis van 439 m² in de wijk Theresia Midden. De buurt telt 1.292 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Theresiaplein 1?

Theresiaplein 1 is een woonhuis in Theresia Midden, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Theresiaplein 1 vergeleken met de buurt?

Theresiaplein 1 heeft 439 m² woonoppervlakte. In Theresia Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Theresia Midden?

De wijk Theresia Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theresia Midden?

Vanuit Theresiaplein 1 in Theresia Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Theresia Midden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Theresiaplein 1: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Theresia Midden?

Recreatie nabij Theresia Midden: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Theresiaplein 1?