Geschakelde woning Theresiastraat 10 Tilburg

Theresiastraat 10, 5041 BH Tilburg

104 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Theresiastraat 10 is een geschakelde woning in Tilburg, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 118 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
401 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Theresiastraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Theresiastraat 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
187.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.3%
CO₂-emissie
43.72 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2380 Inwoners
1290 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1292 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Theresia Midden
36% Koopwoningen
9.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Theresiastraat 10

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Theresiastraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Theresiastraat 10?

De prijsindicatie voor Theresiastraat 10 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Theresia Midden is €299.000. Dat komt neer op circa €2.875 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Theresiastraat 10 zich tot de wijk Theresia Midden?

Theresiastraat 10 is een geschakelde woning van 104 m² in de wijk Theresia Midden. De buurt telt 1.292 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Theresiastraat 10?

Theresiastraat 10 is een geschakelde woning in Theresia Midden, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Theresiastraat 10 vergeleken met de buurt?

Theresiastraat 10 heeft 104 m² woonoppervlakte en 401 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Theresia Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Theresiastraat 10 en wat betekent dat?

Theresiastraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Theresiastraat 10?

Theresiastraat 10 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Theresia Midden?

De wijk Theresia Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theresia Midden?