Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1642
- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Inhoud
- 478 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Veldhovenring 94 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1642. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 205 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veldhovenring 94
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Veldhovenring 94 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Theresia Midden is €299.000. Dat komt neer op circa €1.881 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeldhovenring 94 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Theresia Midden. De buurt telt 1.292 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.161 inwoners per km².
Veldhovenring 94 is een woonhuis in Theresia Midden, gebouwd in 1642 (384 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Veldhovenring 94 heeft 159 m² woonoppervlakte en 478 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Theresia Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Veldhovenring 94 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Veldhovenring 94 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Theresia Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Veldhovenring 94 in Theresia Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.6 km.