Streetview Veldhovenring 89 Tilburg

Veldhovenring 89, 5041 BB Tilburg

20 m² Bouwjaar 1939 Label A

Veldhovenring 89 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 20 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
20 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Veldhovenring 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldhovenring 89

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.97
CO₂-emissie
1201.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

1135 Inwoners
615 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
492 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Pastorieklamp Oost
59% Koopwoningen
11.571 Inwoners per km²

Locatie van Veldhovenring 89

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Veldhovenring 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldhovenring 89?

De gemiddelde woningwaarde in Pastorieklamp Oost is €257.000. Dat komt neer op circa €12.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldhovenring 89 zich tot de wijk Pastorieklamp Oost?

Veldhovenring 89 is een appartement van 20 m² in de wijk Pastorieklamp Oost. De buurt telt 492 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldhovenring 89?

Veldhovenring 89 is een appartement in Pastorieklamp Oost, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veldhovenring 89 vergeleken met de buurt?

Veldhovenring 89 heeft 20 m² woonoppervlakte. In Pastorieklamp Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veldhovenring 89 en wat betekent dat?

Veldhovenring 89 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-04-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1201.42 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Pastorieklamp Oost?

De wijk Pastorieklamp Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pastorieklamp Oost?

Vanuit Veldhovenring 89 in Pastorieklamp Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Pastorieklamp Oost?