Eengezinswoning, tussenwoning Schaepmanstraat 5 Tilburg

Schaepmanstraat 5, 5041 AP Tilburg

120 m² Bouwjaar 1906 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Schaepmanstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 155 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
445 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Schaepmanstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schaepmanstraat 5

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
284.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
379.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
69.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (68.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

1255 Inwoners
775 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
647 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Theresia Oost
47% Koopwoningen
8.392 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schaepmanstraat 5

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Schaepmanstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Schaepmanstraat 5?

De prijsindicatie voor Schaepmanstraat 5 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Theresia Oost is €265.000. Dat komt neer op circa €2.208 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schaepmanstraat 5 zich tot de wijk Theresia Oost?

Schaepmanstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning van 120 m² in de wijk Theresia Oost. De buurt telt 647 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.392 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schaepmanstraat 5?

Schaepmanstraat 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Theresia Oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schaepmanstraat 5 vergeleken met de buurt?

Schaepmanstraat 5 heeft 120 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Theresia Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schaepmanstraat 5 en wat betekent dat?

Schaepmanstraat 5 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-06-12. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schaepmanstraat 5?

Schaepmanstraat 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 68 m².

Hoe is de woningmarkt in Theresia Oost?

De wijk Theresia Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theresia Oost?