Bovenwoning Atelierstraat 176 Tilburg

Atelierstraat 176, 5041 AA Tilburg

27 m² Bouwjaar 2024 1 kamers Label A+++

Atelierstraat 176 is een bovenwoning in Tilburg, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m² en 1 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
27 m²
Inhoud
88 m³
Kamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Atelierstraat 176

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Atelierstraat 176

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
84.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
46.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
64.2%
CO₂-emissie
10.89 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

2380 Inwoners
1290 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1292 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Theresia Midden
36% Koopwoningen
9.161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Atelierstraat 176

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Atelierstraat 176

Wat is de geschatte woningwaarde van Atelierstraat 176?

De prijsindicatie voor Atelierstraat 176 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Theresia Midden is €299.000. Dat komt neer op circa €11.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Atelierstraat 176 zich tot de wijk Theresia Midden?

Atelierstraat 176 is een bovenwoning van 27 m² in de wijk Theresia Midden. De buurt telt 1.292 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Atelierstraat 176?

Atelierstraat 176 is een bovenwoning in Theresia Midden, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Atelierstraat 176 vergeleken met de buurt?

Atelierstraat 176 heeft 27 m² woonoppervlakte en 88 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Theresia Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Atelierstraat 176 en wat betekent dat?

Atelierstraat 176 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-10-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Atelierstraat 176?

Atelierstraat 176 heeft 1 kamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Theresia Midden?

De wijk Theresia Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Theresia Midden?

Vanuit Atelierstraat 176 in Theresia Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.6 km.