Portiekflat Piusstraat 28 10 Tilburg

Piusstraat 28 10, 5038 WS Tilburg

66 m² Bouwjaar 1986 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Piusstraat 28 10 is een portiekflat in Tilburg, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
210 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Piusstraat 28 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Piusstraat 28 10

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
118.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.27 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein en parkeervergunningen
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Tilburg

950 Inwoners
645 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
576 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Piushaven
31% Koopwoningen
11.502 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Piusstraat 28 10

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Piusstraat 28 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Piusstraat 28 10?

De prijsindicatie voor Piusstraat 28 10 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Piushaven is €260.000. Dat komt neer op circa €3.939 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piusstraat 28 10 zich tot de wijk Piushaven?

Piusstraat 28 10 is een portiekflat van 66 m² in de wijk Piushaven. De buurt telt 576 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piusstraat 28 10?

Piusstraat 28 10 is een portiekflat in Piushaven, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Piusstraat 28 10 vergeleken met de buurt?

Piusstraat 28 10 heeft 66 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Piushaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Piusstraat 28 10 en wat betekent dat?

Piusstraat 28 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-05-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Piusstraat 28 10?

Piusstraat 28 10 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Piushaven?

De wijk Piushaven in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Piushaven?

Vanuit Piusstraat 28 10 in Piushaven bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2 km.