Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 34 m²
Koningsplein 207 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningsplein 207
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Koningsplein is €261.000. Dat komt neer op circa €7.676 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningsplein 207 is een appartement van 34 m² in de wijk Koningsplein. De buurt telt 813 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.130 inwoners per km².
Koningsplein 207 is een appartement in Koningsplein, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Koningsplein 207 heeft 34 m² woonoppervlakte. In Koningsplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Koningsplein in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Koningsplein 207 in Koningsplein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningsplein 207: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Koningsplein: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Koningsplein 207 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Koningsplein. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.