Maisonnette Kloosterstraat 49 32 Tilburg

Kloosterstraat 49 32, 5038 VN Tilburg

53 m² Bouwjaar 2013 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Kloosterstraat 49 32 is een maisonnette in Tilburg, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kloosterstraat 49 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloosterstraat 49 32

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
116.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.55 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Carport en parkeerplaats

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1915 Inwoners
1225 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
984 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Trouwlaan
29% Koopwoningen
10.350 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kloosterstraat 49 32

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Kloosterstraat 49 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloosterstraat 49 32?

De prijsindicatie voor Kloosterstraat 49 32 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Trouwlaan is €263.000. Dat komt neer op circa €4.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloosterstraat 49 32 zich tot de wijk Trouwlaan?

Kloosterstraat 49 32 is een maisonnette van 53 m² in de wijk Trouwlaan. De buurt telt 984 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.350 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloosterstraat 49 32?

Kloosterstraat 49 32 is een maisonnette in Trouwlaan, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kloosterstraat 49 32 vergeleken met de buurt?

Kloosterstraat 49 32 heeft 53 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Trouwlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kloosterstraat 49 32 en wat betekent dat?

Kloosterstraat 49 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kloosterstraat 49 32?

Kloosterstraat 49 32 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Trouwlaan?

De wijk Trouwlaan in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Trouwlaan?

Vanuit Kloosterstraat 49 32 in Trouwlaan bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.