Streetview Van Doorenstraat 19 Tilburg

Van Doorenstraat 19, 5038 VK Tilburg

30 m² Bouwjaar 1971 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Van Doorenstraat 19 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m², een perceel van 131 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
30 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
32 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Van Doorenstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Doorenstraat 19

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

705 Inwoners
540 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
477 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Oude Dijk
17% Koopwoningen
3.904 Inwoners per km²

Locatie van Van Doorenstraat 19

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Van Doorenstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Doorenstraat 19?

De prijsindicatie voor Van Doorenstraat 19 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Dijk is €241.000. Dat komt neer op circa €8.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Doorenstraat 19 zich tot de wijk Oude Dijk?

Van Doorenstraat 19 is een woonhuis van 30 m² in de wijk Oude Dijk. De buurt telt 477 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.904 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Doorenstraat 19?

Van Doorenstraat 19 is een woonhuis in Oude Dijk, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Doorenstraat 19 vergeleken met de buurt?

Van Doorenstraat 19 heeft 30 m² woonoppervlakte en 32 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Oude Dijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Doorenstraat 19 en wat betekent dat?

Van Doorenstraat 19 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Doorenstraat 19?

Van Doorenstraat 19 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oude Dijk?

De wijk Oude Dijk in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Dijk?

Vanuit Van Doorenstraat 19 in Oude Dijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.