Streetview Bisschop Zwijsenstraat 30 Tilburg

Bisschop Zwijsenstraat 30, 5038 VB Tilburg

253 m² Bouwjaar 1924 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Bisschop Zwijsenstraat 30 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m², een perceel van 251 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
253 m²
Perceeloppervlakte
251 m²
Inhoud
962 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bisschop Zwijsenstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bisschop Zwijsenstraat 30

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1090 Inwoners
780 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
813 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Koningsplein
19% Koopwoningen
13.130 Inwoners per km²

Locatie van Bisschop Zwijsenstraat 30

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Bisschop Zwijsenstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Bisschop Zwijsenstraat 30?

De prijsindicatie voor Bisschop Zwijsenstraat 30 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Koningsplein is €261.000. Dat komt neer op circa €1.032 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bisschop Zwijsenstraat 30 zich tot de wijk Koningsplein?

Bisschop Zwijsenstraat 30 is een woonhuis van 253 m² in de wijk Koningsplein. De buurt telt 813 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bisschop Zwijsenstraat 30?

Bisschop Zwijsenstraat 30 is een woonhuis in Koningsplein, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bisschop Zwijsenstraat 30 vergeleken met de buurt?

Bisschop Zwijsenstraat 30 heeft 253 m² woonoppervlakte en 962 m³ inhoud. Het perceel is 251 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Koningsplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bisschop Zwijsenstraat 30 en wat betekent dat?

Bisschop Zwijsenstraat 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-12-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bisschop Zwijsenstraat 30?

Bisschop Zwijsenstraat 30 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koningsplein?

De wijk Koningsplein in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningsplein?