Portiekflat Bisschop Zwijsenstraat 27 A Tilburg

Bisschop Zwijsenstraat 27 A, 5038 VA Tilburg

89 m² Bouwjaar 2003 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Bisschop Zwijsenstraat 27 A is een portiekflat in Tilburg, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
295 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bisschop Zwijsenstraat 27 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bisschop Zwijsenstraat 27 A

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Garagebox en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

705 Inwoners
540 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
477 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Oude Dijk
17% Koopwoningen
3.904 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bisschop Zwijsenstraat 27 A

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Bisschop Zwijsenstraat 27 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Bisschop Zwijsenstraat 27 A?

De prijsindicatie voor Bisschop Zwijsenstraat 27 A ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Dijk is €241.000. Dat komt neer op circa €2.708 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bisschop Zwijsenstraat 27 A zich tot de wijk Oude Dijk?

Bisschop Zwijsenstraat 27 A is een portiekflat van 89 m² in de wijk Oude Dijk. De buurt telt 477 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.904 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bisschop Zwijsenstraat 27 A?

Bisschop Zwijsenstraat 27 A is een portiekflat in Oude Dijk, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bisschop Zwijsenstraat 27 A vergeleken met de buurt?

Bisschop Zwijsenstraat 27 A heeft 89 m² woonoppervlakte en 295 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Oude Dijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bisschop Zwijsenstraat 27 A en wat betekent dat?

Bisschop Zwijsenstraat 27 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Bisschop Zwijsenstraat 27 A?

Bisschop Zwijsenstraat 27 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oude Dijk?

De wijk Oude Dijk in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Dijk?

Vanuit Bisschop Zwijsenstraat 27 A in Oude Dijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.