Benedenwoning Lieve-Vrouweplein 1 Tilburg

Lieve-Vrouweplein 1, 5038 TS Tilburg

62 m² Bouwjaar 1905 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Lieve-Vrouweplein 1 is een benedenwoning in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
236 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Lieve-Vrouweplein 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lieve-Vrouweplein 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
113.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1295 Inwoners
895 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
678 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Sint Anna Zuid
36% Koopwoningen
8.598 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lieve-Vrouweplein 1

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Lieve-Vrouweplein 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Lieve-Vrouweplein 1?

De prijsindicatie voor Lieve-Vrouweplein 1 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Anna Zuid is €257.000. Dat komt neer op circa €4.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lieve-Vrouweplein 1 zich tot de wijk Sint Anna Zuid?

Lieve-Vrouweplein 1 is een benedenwoning van 62 m² in de wijk Sint Anna Zuid. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lieve-Vrouweplein 1?

Lieve-Vrouweplein 1 is een benedenwoning in Sint Anna Zuid, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lieve-Vrouweplein 1 vergeleken met de buurt?

Lieve-Vrouweplein 1 heeft 62 m² woonoppervlakte en 236 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Sint Anna Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lieve-Vrouweplein 1 en wat betekent dat?

Lieve-Vrouweplein 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lieve-Vrouweplein 1?

Lieve-Vrouweplein 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sint Anna Zuid?

De wijk Sint Anna Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Anna Zuid?

Vanuit Lieve-Vrouweplein 1 in Sint Anna Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.