Portiekflat (appartement) Stadhuisplein 78 Tilburg

Stadhuisplein 78, 5038 TB Tilburg

77 m² Bouwjaar 1979 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Stadhuisplein 78 is een portiekflat (appartement) in Tilburg, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
77 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Stadhuisplein 78

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadhuisplein 78

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.39 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1090 Inwoners
780 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
813 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Koningsplein
19% Koopwoningen
13.130 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stadhuisplein 78

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Stadhuisplein 78

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadhuisplein 78?

De prijsindicatie voor Stadhuisplein 78 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Koningsplein is €261.000. Dat komt neer op circa €3.390 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadhuisplein 78 zich tot de wijk Koningsplein?

Stadhuisplein 78 is een portiekflat (appartement) van 77 m² in de wijk Koningsplein. De buurt telt 813 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadhuisplein 78?

Stadhuisplein 78 is een portiekflat (appartement) in Koningsplein, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stadhuisplein 78 vergeleken met de buurt?

Stadhuisplein 78 heeft 77 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Koningsplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadhuisplein 78 en wat betekent dat?

Stadhuisplein 78 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stadhuisplein 78?

Stadhuisplein 78 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Koningsplein?

De wijk Koningsplein in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningsplein?

Vanuit Stadhuisplein 78 in Koningsplein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.