Streetview Vincentiuspad 9 Tilburg

Vincentiuspad 9, 5038 SN Tilburg

93 m² Bouwjaar 1987 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Vincentiuspad 9 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 79 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
79 m²
Inhoud
334 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vincentiuspad 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vincentiuspad 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.5%
CO₂-emissie
30.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

2805 Inwoners
2050 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1759 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Binnenstad West
13% Koopwoningen
11.324 Inwoners per km²

Locatie van Vincentiuspad 9

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Vincentiuspad 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Vincentiuspad 9?

De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad West is €257.000. Dat komt neer op circa €2.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vincentiuspad 9 zich tot de wijk Binnenstad West?

Vincentiuspad 9 is een woonhuis van 93 m² in de wijk Binnenstad West. De buurt telt 1.759 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.324 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vincentiuspad 9?

Vincentiuspad 9 is een woonhuis in Binnenstad West, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vincentiuspad 9 vergeleken met de buurt?

Vincentiuspad 9 heeft 93 m² woonoppervlakte en 334 m³ inhoud. Het perceel is 79 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Binnenstad West ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vincentiuspad 9 en wat betekent dat?

Vincentiuspad 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-08-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vincentiuspad 9?

Vincentiuspad 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad West?

De wijk Binnenstad West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad West?

Vanuit Vincentiuspad 9 in Binnenstad West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3 km.