Bovenwoning Vincentiuspad 1 01 Tilburg

Vincentiuspad 1 01, 5038 SN Tilburg

133 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Vincentiuspad 1 01 is een bovenwoning in Tilburg, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
133 m²
Inhoud
509 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vincentiuspad 1 01

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vincentiuspad 1 01

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
75.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
27.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.6%
CO₂-emissie
6.56 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

2805 Inwoners
2050 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1759 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Binnenstad West
13% Koopwoningen
11.324 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vincentiuspad 1 01

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Vincentiuspad 1 01

Wat is de geschatte woningwaarde van Vincentiuspad 1 01?

De prijsindicatie voor Vincentiuspad 1 01 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad West is €257.000. Dat komt neer op circa €1.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vincentiuspad 1 01 zich tot de wijk Binnenstad West?

Vincentiuspad 1 01 is een bovenwoning van 133 m² in de wijk Binnenstad West. De buurt telt 1.759 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.324 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vincentiuspad 1 01?

Vincentiuspad 1 01 is een bovenwoning in Binnenstad West, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vincentiuspad 1 01 vergeleken met de buurt?

Vincentiuspad 1 01 heeft 133 m² woonoppervlakte en 509 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Binnenstad West ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vincentiuspad 1 01 en wat betekent dat?

Vincentiuspad 1 01 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-07-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vincentiuspad 1 01?

Vincentiuspad 1 01 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad West?

De wijk Binnenstad West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad West?

Vanuit Vincentiuspad 1 01 in Binnenstad West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3 km.