Streetview Bredaseweg 308 Tilburg

Bredaseweg 308, 5038 NN Tilburg

262 m² Bouwjaar 1919 Label A

Bredaseweg 308 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m² en een perceel van 172 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
262 m²
Perceeloppervlakte
172 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Bredaseweg 308

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bredaseweg 308

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
178.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.7%
CO₂-emissie
33.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

455 Inwoners
265 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
265 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Kromhoutpark
57% Koopwoningen
4.898 Inwoners per km²

Locatie van Bredaseweg 308

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Bredaseweg 308

Wat is de geschatte woningwaarde van Bredaseweg 308?

De gemiddelde woningwaarde in Kromhoutpark is €372.000. Dat komt neer op circa €1.420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bredaseweg 308 zich tot de wijk Kromhoutpark?

Bredaseweg 308 is een woonhuis van 262 m² in de wijk Kromhoutpark. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bredaseweg 308?

Bredaseweg 308 is een woonhuis in Kromhoutpark, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bredaseweg 308 vergeleken met de buurt?

Bredaseweg 308 heeft 262 m² woonoppervlakte. Het perceel is 172 m². In Kromhoutpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bredaseweg 308 en wat betekent dat?

Bredaseweg 308 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 33.94 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kromhoutpark?

De wijk Kromhoutpark in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kromhoutpark?

Vanuit Bredaseweg 308 in Kromhoutpark bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kromhoutpark?