Tussenwoning Bredaseweg 294 Tilburg

Bredaseweg 294, 5038 NN Tilburg

219 m² Bouwjaar 1916 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Bredaseweg 294 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m², een perceel van 357 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
357 m²
Inhoud
854 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€845.000 tot €945.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Bredaseweg 294

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bredaseweg 294

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.7%
CO₂-emissie
34.06 kg/m²

Tuin
Ja (182.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

455 Inwoners
265 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
265 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Kromhoutpark
57% Koopwoningen
4.898 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bredaseweg 294

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Bredaseweg 294

Wat is de geschatte woningwaarde van Bredaseweg 294?

De prijsindicatie voor Bredaseweg 294 ligt rond €845.000 tot €945.000. De gemiddelde woningwaarde in Kromhoutpark is €372.000. Dat komt neer op circa €1.699 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bredaseweg 294 zich tot de wijk Kromhoutpark?

Bredaseweg 294 is een tussenwoning van 219 m² in de wijk Kromhoutpark. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bredaseweg 294?

Bredaseweg 294 is een tussenwoning in Kromhoutpark, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bredaseweg 294 vergeleken met de buurt?

Bredaseweg 294 heeft 219 m² woonoppervlakte en 854 m³ inhoud. Het perceel is 357 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Kromhoutpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bredaseweg 294 en wat betekent dat?

Bredaseweg 294 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-02-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bredaseweg 294?

Bredaseweg 294 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 182 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kromhoutpark?

De wijk Kromhoutpark in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kromhoutpark?

Vanuit Bredaseweg 294 in Kromhoutpark bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.