Bovenwoning Bredaseweg 86 B Tilburg

Bredaseweg 86 B, 5038 NH Tilburg

51 m² Bouwjaar 2024 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Bredaseweg 86 B is een bovenwoning in Tilburg, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
51 m²
Inhoud
169 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bredaseweg 86 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bredaseweg 86 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1660 Inwoners
1015 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
794 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Sint Anna Noord
60% Koopwoningen
8.692 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bredaseweg 86 B

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Bredaseweg 86 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Bredaseweg 86 B?

De prijsindicatie voor Bredaseweg 86 B ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Anna Noord is €298.000. Dat komt neer op circa €5.843 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bredaseweg 86 B zich tot de wijk Sint Anna Noord?

Bredaseweg 86 B is een bovenwoning van 51 m² in de wijk Sint Anna Noord. De buurt telt 794 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.692 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bredaseweg 86 B?

Bredaseweg 86 B is een bovenwoning in Sint Anna Noord, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bredaseweg 86 B vergeleken met de buurt?

Bredaseweg 86 B heeft 51 m² woonoppervlakte en 169 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Sint Anna Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bredaseweg 86 B en wat betekent dat?

Bredaseweg 86 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Bredaseweg 86 B?

Bredaseweg 86 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Sint Anna Noord?

De wijk Sint Anna Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Anna Noord?

Vanuit Bredaseweg 86 B in Sint Anna Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.