Streetview Bredaseweg 229 Tilburg

Bredaseweg 229, 5038 NE Tilburg

382 m² Bouwjaar 1906

Bredaseweg 229 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 382 m² en een perceel van 656 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
382 m²
Perceeloppervlakte
656 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Bredaseweg 229

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

1305 Inwoners
865 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
882 Woningvoorraad
€280.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt West
51% Koopwoningen
9.703 Inwoners per km²

Locatie van Bredaseweg 229

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Bredaseweg 229

Wat is de geschatte woningwaarde van Bredaseweg 229?

De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt West is €280.000. Dat komt neer op circa €733 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bredaseweg 229 zich tot de wijk Bomenbuurt West?

Bredaseweg 229 is een woonhuis van 382 m² in de wijk Bomenbuurt West. De buurt telt 882 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.703 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bredaseweg 229?

Bredaseweg 229 is een woonhuis in Bomenbuurt West, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bredaseweg 229 vergeleken met de buurt?

Bredaseweg 229 heeft 382 m² woonoppervlakte. Het perceel is 656 m². In Bomenbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt West?

De wijk Bomenbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt West?

Vanuit Bredaseweg 229 in Bomenbuurt West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bomenbuurt West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bredaseweg 229: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bomenbuurt West?

Recreatie nabij Bomenbuurt West: restaurant (0.6 km), cafe (0.2 km).