Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1948
- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
Hagelkruisplein 32 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m² en een perceel van 140 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hagelkruisplein 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt Midden is €279.000. Dat komt neer op circa €1.671 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHagelkruisplein 32 is een woonhuis van 167 m² in de wijk Bomenbuurt Midden. De buurt telt 1.285 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.478 inwoners per km².
Hagelkruisplein 32 is een woonhuis in Bomenbuurt Midden, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hagelkruisplein 32 heeft 167 m² woonoppervlakte. Het perceel is 140 m². In Bomenbuurt Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bomenbuurt Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Hagelkruisplein 32 in Bomenbuurt Midden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hagelkruisplein 32: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Bomenbuurt Midden: restaurant (0.4 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Hagelkruisplein 32 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bomenbuurt Midden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1948, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.