Streetview Dionysiusstraat 4 Tilburg

Dionysiusstraat 4, 5038 GX Tilburg

147 m² Bouwjaar 1926

Dionysiusstraat 4 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en een perceel van 136 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
136 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Dionysiusstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1250 Inwoners
865 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
823 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt Oost
26% Koopwoningen
9.850 Inwoners per km²

Locatie van Dionysiusstraat 4

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Dionysiusstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Dionysiusstraat 4?

De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt Oost is €268.000. Dat komt neer op circa €1.823 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dionysiusstraat 4 zich tot de wijk Bomenbuurt Oost?

Dionysiusstraat 4 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Bomenbuurt Oost. De buurt telt 823 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.850 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dionysiusstraat 4?

Dionysiusstraat 4 is een woonhuis in Bomenbuurt Oost, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dionysiusstraat 4 vergeleken met de buurt?

Dionysiusstraat 4 heeft 147 m² woonoppervlakte. Het perceel is 136 m². In Bomenbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt Oost?

De wijk Bomenbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt Oost?

Vanuit Dionysiusstraat 4 in Bomenbuurt Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bomenbuurt Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dionysiusstraat 4: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bomenbuurt Oost?

Recreatie nabij Bomenbuurt Oost: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).