Streetview Boomstraat 52 Tilburg

Boomstraat 52, 5038 GS Tilburg

82 m² Bouwjaar 1905 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Boomstraat 52 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 77 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
77 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Boomstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boomstraat 52

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
296.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
403.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
73.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

1250 Inwoners
865 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
823 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt Oost
26% Koopwoningen
9.850 Inwoners per km²

Locatie van Boomstraat 52

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Boomstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Boomstraat 52?

De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt Oost is €268.000. Dat komt neer op circa €3.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boomstraat 52 zich tot de wijk Bomenbuurt Oost?

Boomstraat 52 is een woonhuis van 82 m² in de wijk Bomenbuurt Oost. De buurt telt 823 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.850 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boomstraat 52?

Boomstraat 52 is een woonhuis in Bomenbuurt Oost, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Boomstraat 52 vergeleken met de buurt?

Boomstraat 52 heeft 82 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Het perceel is 77 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Bomenbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boomstraat 52 en wat betekent dat?

Boomstraat 52 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-05-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 73.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boomstraat 52?

Boomstraat 52 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt Oost?

De wijk Bomenbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt Oost?

Vanuit Boomstraat 52 in Bomenbuurt Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3.3 km.