Streetview Boomstraat 145 Tilburg

Boomstraat 145, 5038 GR Tilburg

35 m² Bouwjaar 1978

Boomstraat 145 is een woning in Tilburg, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 35 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
35 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Boomstraat 145

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

2420 Inwoners
1440 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1285 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt Midden
53% Koopwoningen
10.478 Inwoners per km²

Locatie van Boomstraat 145

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Boomstraat 145

Wat is de geschatte woningwaarde van Boomstraat 145?

De prijsindicatie voor Boomstraat 145 ligt rond €75.000 tot €100.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt Midden is €279.000. Dat komt neer op circa €7.971 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boomstraat 145 zich tot de wijk Bomenbuurt Midden?

Boomstraat 145 is een woning van 35 m² in de wijk Bomenbuurt Midden. De buurt telt 1.285 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.478 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boomstraat 145?

Boomstraat 145 is een woning in Bomenbuurt Midden, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Boomstraat 145 vergeleken met de buurt?

Boomstraat 145 heeft 35 m² woonoppervlakte. In Bomenbuurt Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt Midden?

De wijk Bomenbuurt Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt Midden?

Vanuit Boomstraat 145 in Bomenbuurt Midden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bomenbuurt Midden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Boomstraat 145: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bomenbuurt Midden?

Recreatie nabij Bomenbuurt Midden: restaurant (0.4 km), cafe (0.3 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Boomstraat 145?