Streetview Noordstraat 76 Tilburg

Noordstraat 76, 5038 EK Tilburg

327 m² Label B

Noordstraat 76 is een woonhuis in Tilburg. De woning heeft een woonoppervlakte van 327 m² en een perceel van 230 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
327 m²
Perceeloppervlakte
230 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Noordstraat 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordstraat 76

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

2805 Inwoners
2050 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1759 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Binnenstad West
13% Koopwoningen
11.324 Inwoners per km²

Locatie van Noordstraat 76

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Noordstraat 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordstraat 76?

De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad West is €257.000. Dat komt neer op circa €786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordstraat 76 zich tot de wijk Binnenstad West?

Noordstraat 76 is een woonhuis van 327 m² in de wijk Binnenstad West. De buurt telt 1.759 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.324 inwoners per km².

Hoe groot is Noordstraat 76 vergeleken met de buurt?

Noordstraat 76 heeft 327 m² woonoppervlakte. Het perceel is 230 m². In Binnenstad West ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordstraat 76 en wat betekent dat?

Noordstraat 76 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.35 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad West?

De wijk Binnenstad West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad West?

Vanuit Noordstraat 76 in Binnenstad West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Binnenstad West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noordstraat 76: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Binnenstad West?

Recreatie nabij Binnenstad West: restaurant (0.1 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Noordstraat 76?