Streetview Heuvelpoort 346 Tilburg

Heuvelpoort 346, 5038 DV Tilburg

95 m² Bouwjaar 1983 4 kamers Label B

Heuvelpoort 346 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Heuvelpoort 346

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heuvelpoort 346

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
101.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

2850 Inwoners
2110 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1783 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Binnenstad Oost
20% Koopwoningen
10.033 Inwoners per km²

Locatie van Heuvelpoort 346

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Heuvelpoort 346

Wat is de geschatte woningwaarde van Heuvelpoort 346?

De prijsindicatie voor Heuvelpoort 346 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad Oost is €266.000. Dat komt neer op circa €2.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heuvelpoort 346 zich tot de wijk Binnenstad Oost?

Heuvelpoort 346 is een appartement van 95 m² in de wijk Binnenstad Oost. De buurt telt 1.783 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.033 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heuvelpoort 346?

Heuvelpoort 346 is een appartement in Binnenstad Oost, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Heuvelpoort 346 vergeleken met de buurt?

Heuvelpoort 346 heeft 95 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Binnenstad Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heuvelpoort 346 en wat betekent dat?

Heuvelpoort 346 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heuvelpoort 346?

Heuvelpoort 346 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad Oost?

De wijk Binnenstad Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad Oost?

Vanuit Heuvelpoort 346 in Binnenstad Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.