Galerijflat Heuvelpoort 345 Tilburg

Heuvelpoort 345, 5038 DV Tilburg

68 m² Bouwjaar 1982 1 kamers 1 slaapkamers Label C

Heuvelpoort 345 is een galerijflat in Tilburg, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
215 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Heuvelpoort 345

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heuvelpoort 345

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
95.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.5%
CO₂-emissie
41.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

2850 Inwoners
2110 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1783 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Binnenstad Oost
20% Koopwoningen
10.033 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heuvelpoort 345

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Heuvelpoort 345

Wat is de geschatte woningwaarde van Heuvelpoort 345?

De prijsindicatie voor Heuvelpoort 345 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad Oost is €266.000. Dat komt neer op circa €3.912 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heuvelpoort 345 zich tot de wijk Binnenstad Oost?

Heuvelpoort 345 is een galerijflat van 68 m² in de wijk Binnenstad Oost. De buurt telt 1.783 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.033 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heuvelpoort 345?

Heuvelpoort 345 is een galerijflat in Binnenstad Oost, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Heuvelpoort 345 vergeleken met de buurt?

Heuvelpoort 345 heeft 68 m² woonoppervlakte en 215 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 68 m² per kamer. In Binnenstad Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heuvelpoort 345 en wat betekent dat?

Heuvelpoort 345 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heuvelpoort 345?

Heuvelpoort 345 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad Oost?

De wijk Binnenstad Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad Oost?

Vanuit Heuvelpoort 345 in Binnenstad Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.