Bovenwoning Poststraat 48 Tilburg

Poststraat 48, 5038 DH Tilburg

38 m² Bouwjaar 1961 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Poststraat 48 is een bovenwoning in Tilburg, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
38 m²
Inhoud
119 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €205.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
overlooking_park, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Poststraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Poststraat 48

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
157.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
106.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
67.1%
CO₂-emissie
24.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

2850 Inwoners
2110 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1783 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Binnenstad Oost
20% Koopwoningen
10.033 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Poststraat 48

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Poststraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Poststraat 48?

De prijsindicatie voor Poststraat 48 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad Oost is €266.000. Dat komt neer op circa €7.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Poststraat 48 zich tot de wijk Binnenstad Oost?

Poststraat 48 is een bovenwoning van 38 m² in de wijk Binnenstad Oost. De buurt telt 1.783 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.033 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Poststraat 48?

Poststraat 48 is een bovenwoning in Binnenstad Oost, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Poststraat 48 vergeleken met de buurt?

Poststraat 48 heeft 38 m² woonoppervlakte en 119 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Binnenstad Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Poststraat 48 en wat betekent dat?

Poststraat 48 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Poststraat 48?

Poststraat 48 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad Oost?

De wijk Binnenstad Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad Oost?

Vanuit Poststraat 48 in Binnenstad Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.