Streetview Tuinstraat 72 Tilburg

Tuinstraat 72, 5038 DD Tilburg

220 m² Bouwjaar 1898 8 kamers Label E

Tuinstraat 72 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 221 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
221 m²
Inhoud
1285 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Tuinstraat 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tuinstraat 72

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

2850 Inwoners
2110 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1783 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Binnenstad Oost
20% Koopwoningen
10.033 Inwoners per km²

Locatie van Tuinstraat 72

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Tuinstraat 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Tuinstraat 72?

De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad Oost is €266.000. Dat komt neer op circa €1.209 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tuinstraat 72 zich tot de wijk Binnenstad Oost?

Tuinstraat 72 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Binnenstad Oost. De buurt telt 1.783 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.033 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tuinstraat 72?

Tuinstraat 72 is een woonhuis in Binnenstad Oost, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tuinstraat 72 vergeleken met de buurt?

Tuinstraat 72 heeft 220 m² woonoppervlakte en 1285 m³ inhoud. Het perceel is 221 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Binnenstad Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tuinstraat 72 en wat betekent dat?

Tuinstraat 72 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-06-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tuinstraat 72?

Tuinstraat 72 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad Oost?

De wijk Binnenstad Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad Oost?

Vanuit Tuinstraat 72 in Binnenstad Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.