Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Inhoud
- 399 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Heuvelring 176 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heuvelring 176
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
1.1 kmDe prijsindicatie voor Heuvelring 176 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvenne West is €338.000. Dat komt neer op circa €2.939 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeuvelring 176 is een appartement van 115 m² in de wijk Hoogvenne West. De buurt telt 1.096 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.005 inwoners per km².
Heuvelring 176 is een appartement in Hoogvenne West, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Heuvelring 176 heeft 115 m² woonoppervlakte en 399 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Hoogvenne West ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heuvelring 176 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-06-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Heuvelring 176 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Hoogvenne West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Heuvelring 176 in Hoogvenne West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heuvelring 176: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Hoogvenne West: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €220.000 tot €270.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Hoogvenne West is €338.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Heuvelring 176 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hoogvenne West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen