Streetview Heuvelring 150 Tilburg

Heuvelring 150, 5038 CL Tilburg

125 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Heuvelring 150 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Heuvelring 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heuvelring 150

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
63.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
80.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
18.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

2070 Inwoners
1185 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1096 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Hoogvenne West
49% Koopwoningen
10.005 Inwoners per km²

Locatie van Heuvelring 150

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Heuvelring 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Heuvelring 150?

De prijsindicatie voor Heuvelring 150 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvenne West is €338.000. Dat komt neer op circa €2.704 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heuvelring 150 zich tot de wijk Hoogvenne West?

Heuvelring 150 is een appartement van 125 m² in de wijk Hoogvenne West. De buurt telt 1.096 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.005 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heuvelring 150?

Heuvelring 150 is een appartement in Hoogvenne West, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Heuvelring 150 vergeleken met de buurt?

Heuvelring 150 heeft 125 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Hoogvenne West ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heuvelring 150 en wat betekent dat?

Heuvelring 150 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-09-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heuvelring 150?

Heuvelring 150 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoogvenne West?

De wijk Hoogvenne West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvenne West?

Vanuit Heuvelring 150 in Hoogvenne West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.