Streetview IJzerstraat 2 Tilburg

IJzerstraat 2, 5038 BN Tilburg

150 m² Bouwjaar 2008 4 kamers 2 slaapkamers Label A

IJzerstraat 2 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
150 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor IJzerstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJzerstraat 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

2850 Inwoners
2110 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1783 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Binnenstad Oost
20% Koopwoningen
10.033 Inwoners per km²

Locatie van IJzerstraat 2

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over IJzerstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van IJzerstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad Oost is €266.000. Dat komt neer op circa €1.773 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJzerstraat 2 zich tot de wijk Binnenstad Oost?

IJzerstraat 2 is een appartement van 150 m² in de wijk Binnenstad Oost. De buurt telt 1.783 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.033 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJzerstraat 2?

IJzerstraat 2 is een appartement in Binnenstad Oost, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is IJzerstraat 2 vergeleken met de buurt?

IJzerstraat 2 heeft 150 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Binnenstad Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJzerstraat 2 en wat betekent dat?

IJzerstraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-04-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJzerstraat 2?

IJzerstraat 2 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad Oost?

De wijk Binnenstad Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad Oost?

Vanuit IJzerstraat 2 in Binnenstad Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.