Streetview Bleshof 23 Tilburg

Bleshof 23, 5038 AW Tilburg

26 m² Bouwjaar 1968 Label A+++

Bleshof 23 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 26 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
26 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bleshof 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bleshof 23

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
75.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
8.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
96.6%
CO₂-emissie
1.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

2805 Inwoners
2050 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1759 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Binnenstad West
13% Koopwoningen
11.324 Inwoners per km²

Locatie van Bleshof 23

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Bleshof 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Bleshof 23?

De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad West is €257.000. Dat komt neer op circa €9.885 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bleshof 23 zich tot de wijk Binnenstad West?

Bleshof 23 is een appartement van 26 m² in de wijk Binnenstad West. De buurt telt 1.759 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.324 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bleshof 23?

Bleshof 23 is een appartement in Binnenstad West, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bleshof 23 vergeleken met de buurt?

Bleshof 23 heeft 26 m² woonoppervlakte. In Binnenstad West ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bleshof 23 en wat betekent dat?

Bleshof 23 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-07-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad West?

De wijk Binnenstad West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad West?

Vanuit Bleshof 23 in Binnenstad West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Binnenstad West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bleshof 23: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.