Portiekflat Kapelhof 21 Tilburg

Kapelhof 21, 5038 AT Tilburg

58 m² Bouwjaar 1990 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Kapelhof 21 is een portiekflat in Tilburg, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
193 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kapelhof 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kapelhof 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
107.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
223.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.03 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

2805 Inwoners
2050 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1759 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Binnenstad West
13% Koopwoningen
11.324 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kapelhof 21

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Kapelhof 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Kapelhof 21?

De prijsindicatie voor Kapelhof 21 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad West is €257.000. Dat komt neer op circa €4.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kapelhof 21 zich tot de wijk Binnenstad West?

Kapelhof 21 is een portiekflat van 58 m² in de wijk Binnenstad West. De buurt telt 1.759 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.324 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kapelhof 21?

Kapelhof 21 is een portiekflat in Binnenstad West, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kapelhof 21 vergeleken met de buurt?

Kapelhof 21 heeft 58 m² woonoppervlakte en 193 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Binnenstad West ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kapelhof 21 en wat betekent dat?

Kapelhof 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kapelhof 21?

Kapelhof 21 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad West?

De wijk Binnenstad West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad West?

Vanuit Kapelhof 21 in Binnenstad West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 3 km.