Portiekflat (appartement) Burgemeester van de Mortelplein 5 Tilburg

Burgemeester van de Mortelplein 5, 5037 PH Tilburg

67 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Burgemeester van de Mortelplein 5 is een portiekflat (appartement) in Tilburg, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
238 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van de Mortelplein 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van de Mortelplein 5

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1360 Inwoners
635 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
567 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt West
26% Koopwoningen
7.149 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van de Mortelplein 5

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Burgemeester van de Mortelplein 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van de Mortelplein 5?

De prijsindicatie voor Burgemeester van de Mortelplein 5 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt West is €267.000. Dat komt neer op circa €3.985 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van de Mortelplein 5 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt West?

Burgemeester van de Mortelplein 5 is een portiekflat (appartement) van 67 m² in de wijk Staatsliedenbuurt West. De buurt telt 567 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.149 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van de Mortelplein 5?

Burgemeester van de Mortelplein 5 is een portiekflat (appartement) in Staatsliedenbuurt West, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester van de Mortelplein 5 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van de Mortelplein 5 heeft 67 m² woonoppervlakte en 238 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van de Mortelplein 5 en wat betekent dat?

Burgemeester van de Mortelplein 5 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-02-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van de Mortelplein 5?

Burgemeester van de Mortelplein 5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt West?

De wijk Staatsliedenbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.