Streetview Schout de Roijstraat 8 Tilburg

Schout de Roijstraat 8, 5037 ML Tilburg

251 m² Bouwjaar 1934 9 kamers Label C

Schout de Roijstraat 8 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m², een perceel van 431 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €550.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
251 m²
Perceeloppervlakte
431 m²
Inhoud
877 m³
Kamers
9

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Schout de Roijstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schout de Roijstraat 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4%
CO₂-emissie
42.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1815 Inwoners
835 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
676 Woningvoorraad
€550.000 Gem. woningwaarde Burgemeestersbuurt
74% Koopwoningen
4.814 Inwoners per km²

Locatie van Schout de Roijstraat 8

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Schout de Roijstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Schout de Roijstraat 8?

De prijsindicatie voor Schout de Roijstraat 8 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeestersbuurt is €550.000. Dat komt neer op circa €2.191 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schout de Roijstraat 8 zich tot de wijk Burgemeestersbuurt?

Schout de Roijstraat 8 is een woonhuis van 251 m² in de wijk Burgemeestersbuurt. De buurt telt 676 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schout de Roijstraat 8?

Schout de Roijstraat 8 is een woonhuis in Burgemeestersbuurt, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schout de Roijstraat 8 vergeleken met de buurt?

Schout de Roijstraat 8 heeft 251 m² woonoppervlakte en 877 m³ inhoud. Het perceel is 431 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Burgemeestersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €550.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schout de Roijstraat 8 en wat betekent dat?

Schout de Roijstraat 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schout de Roijstraat 8?

Schout de Roijstraat 8 heeft 9 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeestersbuurt?

De wijk Burgemeestersbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €550.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgemeestersbuurt?