Villa, vrijstaande woning Burgemeester Rauppstraat 6 Tilburg

Burgemeester Rauppstraat 6, 5037 MH Tilburg

167 m² Bouwjaar 1931 7 kamers 5 slaapkamers Label G

Burgemeester Rauppstraat 6 is een villa, vrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 314 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €550.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
314 m²
Inhoud
676 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Rauppstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Rauppstraat 6

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
268.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
520.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
95.68 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1815 Inwoners
835 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
676 Woningvoorraad
€550.000 Gem. woningwaarde Burgemeestersbuurt
74% Koopwoningen
4.814 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Rauppstraat 6

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Burgemeester Rauppstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Rauppstraat 6?

De prijsindicatie voor Burgemeester Rauppstraat 6 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeestersbuurt is €550.000. Dat komt neer op circa €3.293 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Rauppstraat 6 zich tot de wijk Burgemeestersbuurt?

Burgemeester Rauppstraat 6 is een villa, vrijstaande woning van 167 m² in de wijk Burgemeestersbuurt. De buurt telt 676 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Rauppstraat 6?

Burgemeester Rauppstraat 6 is een villa, vrijstaande woning in Burgemeestersbuurt, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Rauppstraat 6 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Rauppstraat 6 heeft 167 m² woonoppervlakte en 676 m³ inhoud. Het perceel is 314 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Burgemeestersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €550.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Rauppstraat 6 en wat betekent dat?

Burgemeester Rauppstraat 6 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-05-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 95.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Rauppstraat 6?

Burgemeester Rauppstraat 6 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeestersbuurt?

De wijk Burgemeestersbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €550.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.